Hakkımızda

Maykim Kimya Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.  olarak 2001 yılından bu yana plaza, otel, fabrika, ofis, okul, hastane, restaurant gibi ev dışı bir çok kurum ve kuruluşun endüstriyel temizlik malzemeleri,ambalaj malzemeleri,ofis kırtasiye,gıda ürünleri tedariğini ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız 2005 yılında Onesto,Mr.MİKE ve 2021 yılında Akif tescilli markaları ile ev tipi ve endüstriyel temizlik malzemeleri, Kağıt ve Çöp poşeti gruplarında birçok ürünü üretmeye ve ürettirmeye başlamıştır, 2014 yılında İSO 9001 : 2008 ve 10002 : 2006 kalite yönetim belgelerini alan Firmamız gerek ürün sevkiyatındaki gerekse ürün tedariğinde ki hızını ve ürün kalitesini yükselterek siz değerli müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Şirket olarak yenilikçi firma anlayışı ile birlikte 2021 yılında da yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Maykim Temizlik Gıda Dağıtım A.Ş üzerinden Türkiye genelinde hizmet veren, metaverseakademi.net ile dijital ortamda da otel, fabrika, ofis, okul, hastane, restoran sahipleri ve satın alma yöneticilerine toptan ve perakende hizmet verip ihtiyacı olan tüm malzemeleri sunarak, işlerini kolaylaştırarak yeniliklerden haberdar ederek, zaman ve para tasarrufu konusunda fırsatlar sunmaktayız. Ve Her şeyden önce eskilerin deyimiyle müşteri bizim için velinimettir, %100 müşteri memnuniyeti odaklı; çalışma ve kaliteyi bir zaman değil her zaman uygun fiyata sunma prensibinde hareket ederek metaverseakademi.net ile dijital ortamda hızlı ve güvenli alışveriş sorumluluğumuzu yerine getirme misyonumuzu sürdürüyoruz.