Hakkımızda Daha Çok Şey Öğrenin


Maykim Kimya olarak; 2001 yılından bu yana plaza, otel, fabrika, ofis, okul, hastane, restoran gibi birçok kuruluşun ambalaj malzemeleri, temizlik sarf, kağıt, çöp poşeti,mutfak sarf ve aparatlar olmak üzere tüm ihtiyacını karşılamakta, tedarikini ve satış sonrası desteğini kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 2005 yılında ise Onesto ve Mr.MİKE tescilli markaları ile deterjan, kağıt ve çöp poşeti gruplarında birçok ürünü üretmeye ve ürettirmeye başladık. 2014 yılında ISO 9001 ve ISO 10002 kalite yönetim belgelerini alarak gerek ürün sevkiyatındaki gerekse ürün tedarikindeki hızını ve ürün kalitesini yükseltip siz değerli müşterilerimize çok daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 1903 yılında yolculuğa başlayan Akif marka çamaşır suyu, 80 yıllık bir dönemde Pazar lideri olarak tüketicileri ile buluşmaya MAYKİM KİMYA çatısı altında devam ediyoruz. 2019 yılında bünyemize kattığımız markamız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Büyüyüyen hacmimiz neticesinde 2020 yılında Sancaktepe Maykim Kimya LTD den sonra Dolapdere Maykim Temizlik A.Ş grup firmamız kurularak Avrupa yakasına da hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda, 2021 yılında kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü,%100 yerli ve milli sermayeye sahip Eczacıbaşı Profesyonel ile iş birliğine başlamış ve ev dışı tüketim noktalarına, Temizlik Kağıdı, Hijyen, Hastane Hijyeni ve Gıda Hijyeni olmak üzere 4 ana kategoride Selpak, Sens, Maratem, TanaProfessionel, Green Care,Selin, Maratem Med, WTR, Unimed ve Maratem Food Care markaları ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca siz değerli firmalarımıza 7/24 Türkiye genelinde hizmet veren tedariksende.com adresli e-ticaret sitemiz ile ister toptan ister perakende ihtiyacınız olan tüm malzemeleri sunarak, işlerinizi kolaylaştırıyor, yeniliklerden haberdar ediyor, zaman ve para tasarrufu sağlıyoruz. Kaliteli ürünleri, uygun fiyat avantajı ile sizlere buluşturmaktan mutluluk duyarız! Saygılarımızla,

Ne Yapıyoruz?

Neler yaptığımıza yakından göz atın.

Work
Önce Sizi Tanıyoruz.

Ofisler, sağlık kuruluşları,eğitim kurumları, avm yönetimleri, restoranlar, kafeler, oteller ve site yönetimleri gibi geniş müşteri ağına ve deneyimine sahip uzman ekibimiz ile sizleri ziyaret ediyor, sizleri tanıyor, ihtiyaçlarınızı dinliyor ve uygun adımlardan sonra sizlere siparişlerinizi eksiksiz ve sorunsuz teslim ediyoruz.

Sizler için Satın Alıyoruz.

Teklif, onay ve satın alma süreçlerini yürüten uzman kadromuz ile birlikte sizlere en uygun ürünleri buluyor, sizlere özel fiyatlarla birlikte sizlere en uygun teklifi hazırlıyor ve gerekirse ihtiyacınıza yönelik ürünleri satın alıyoruz.

Work
Work
Sizler için Depoluyoruz.

Uzman ve deneyimli kadromuz ile birlikte sizlerin ihtiyacına yönelik binlerce ürünü sizler için buluyor, bu ürünleri İstanbul Sancaktepe'de bulunan ana depomuz ve İstanbul Dolapdere'de bulunan aktarma ve soğuk hava depolarımızda sizler için en uygun koşullarda depoluyoruz.

Sizler için Zamanında Dağıtıyoruz.

Sizler için en uygun koşullarda depoladığımız ürünleri, işlerinde tecrübeli ve uzman depo/sevkiyat birimindeki çalışma arkadaşlarımız, geniş sevkiyat filomuza özenle ve zamanında yüklüyor, sizlere siparişlerinizi ulaştırmak için yola çıkan sevkiyat araçlarımız, siparişlerinizi sizlere zamanında ve eksiksiz ulaştırıyor.

Work

Ürün Gruplarımız

İşletmenizin ihtiyacı olan tüm ürün ve ürün gruplarını sizler için tedarik ediyor, depoluyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Temizlik Ürünleri

Endüstriyel temizlik malzemeleri ihtiyacınızı karşılayacak kaliteli ürünlerin bulunduğu geniş ürün yelpazemiz ile size hizmet vermeye hazırız.

Sarf Malzemeleri

İşletmenizin sarf malzemeleri ihtiyacını karşılayacak kaliteli ürünleri içeren geniş ürün yelpazemiz ile size hizmet vermeye hazırız.

Kağıt Grubu

İşletmenizin kağıt grubu ürünleri ihtiyacını karşılayacak kaliteli ürünleri içeren geniş ürün yelpazemiz ile size hizmet vermeye hazırız.

Gıda Kapları

İşletmenizin gıda kapları ihtiyacını karşılayacak kaliteli ürünleri içeren geniş ürün yelpazemiz ile size hizmet vermeye hazırız.

Ambalaj Malzemeleri

İşletmenizin ambalaj malzemeleri ihtiyacını karşılayacak kaliteli ürünleri içeren geniş ürün yelpazemiz ile size hizmet vermeye hazırız.

Baskılı Ürünler

İşletmeniz için baskılı ıslak mendil, peçete ve bardak gibi ihtiyacınız olan ürünleri sizler için tasarlıyor, depoluyor ve ihtiyacınız olduğu anda sizlere ulaştırıyoruz.