Kurumsal Başvuru

Tedariksende Merkezi Sipariş Sistemi
KURUMSAL MERKEZİ SİPARİŞ SİSTEMİ

Birden çok şubesi olan ancak şubelerinin ihtiyaçlarını ve kullanımlarını tek merkezden yöneten kurumsalların ihtiyaçlarına cevap veren kurumsal çözüm sistemidir.

1.

Bu sistemi düşünen kurumsallar, kurumsal üyelik talebini https://tedariksende.com/kurumsal-basvuru/ sayfasından iletip üyelik onayı aldıktan sonra satışçılarımızın veya kurumsal departmanımızın telefon ile yapacağı çağrı yardımıyla bir kullanım listesi oluşturup özel fiyat teklifi alırlar. Bu fiyat Teklifi ve kullanım listesini https://tedariksende.com/size-ozel-listeniz/ adresinden erişebilir yada üyelik açıldıktan sonra sağ üst köşede bulunan size özel listeniz bölümünden erişim sağlayabilirler.

2.

Kurumsal Merkezi Sipariş Sisteminde olan kurumsallar sevk adreslerinin bir listesinin sisteme tanımlatmak amacıyla satışçılara veya tedariksende kurumsal müşteri hizmetleri aracılığı ile sisteme tanıtırlar. Bu sayede tek elden satınalma yapıp ödemelerini ona göre düzenleyebilir,en çok tükettiği malzemeyi ve tüketim hızını görebilir satınalma da oluşan karmaşıklığı giderebilir.

3.

Kurumsal Merkezi Sipariş Sisteminde olan kurumsallar diğer kurumsal üyeler gibi tedariksende üzerinden vadeli satın alım yapabilir, kredi kartı ve havale ile ödemelerini gerçekleştirebilir.

Kurumsal Merkezi Sipariş Sistemi Başvurusu

Sizin için uygun olan model bu ise aşağıdaki butona tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tedariksende Şubeli Sipariş Sistemi
KURUMSAL ŞUBELİ SİPARİŞ SİSTEMİ

Birden çok şubesi olan ancak satın alımların ve kullanımların şubelerin kendisi tarafından yapılan durumlar için üretilmiş kurumsal çözüm sistemidir.

1.

Bu sistemi düşünen kurumsallar, kurumsal üyelik talebini https://tedariksende.com/kurumsal-basvuru/ sayfasından iletip üyelik onayı aldıktan sonra satışçılarımızın veya kurumsal departmanımızın telefon ile yapacağı çağrı yardımıyla,şubelerinin iletişim bilgilerini paylaşırlar, sonrasında sistem tarafından şubelerin bir kullanım listesi oluşturulur ve Kurumsala özel fiyat teklifi sunulur. Bu fiyat Teklifi ve kullanım listelerini https://tedariksende.com/size-ozel-listeniz/ adresinden erişebilir yada üyelik açıldıktan sonra sağ üst köşede bulunan size özel listeniz bölümünden erişim sağlayabilirler.

2.

Kurumsal Şubeli Sipariş Sistemi’nde olan kurumsallar şubelerinin siparişlerinin içeriğini ve tutar bilgilerini görebilir.Şubeleri için maksimum satınalım bakiyesi talep edebilir, hangi şube hangi üründen ne kadar aldı,tüketimi nedir gibi bir dizi veriyi elde edebilir.

3.

Kurumsal Şubeli Sipariş Sistemi’nde olan kurumsallar diğer kurumsal üyeler gibi tedariksende üzerinden şubeleri gibi vadeli satın alım yapabilir, kredi kartı ve havale ile ödemelerini gerçekleştirebilir.

Kurumsal Şubeli Sipariş Sistemi Başvurusu

Sizin için uygun olan model bu ise aşağıdaki butona tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Üye Ol

Üye Ol

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.